AGROTİME Dergisi, Türkiye’deki  tek uluslararası İngilizce Türkçe yayın yapan  tarım ve hayvancılık sektörünün aranılan dergisi olup iki ayda bir okurlarıyla buluşuyor. İçeriğinde yer alan uzman kişilerin görüşleriyle, yaşanan sorunların çözümüne katkıda bulunan derginiz, Türkiye ve dünyadaki en son gelişmelerden sizleri haberdar ediyor.

Ulusal ve uluslararası bazda yayınlanan AGROTİME Dergisi, gelişmeye ve yeniliklere açık her zaman dinamik Türk çiftçilerine ve onlara yol gösteren tarımsal sanayi kuruluşlarına, kooperatiflere, derneklere ve akademisyenlere hizmet veriyor. Balkanlar ve Avrupa’da 10 ülke ve 12 şehire giden derginiz adreslerinize ulaşıyor.

“Sektörün Vizyonu” konumunda olan derginiz, dünya tarım gündemine damgasını vuracak olası olay ve gelişmelere doğru, tarafsız ve zamanında yer vererek katkıda bulunuyor.

İki ayda bir yayınlanarak sektörün yakından takip ettiği AGROTİME Dergisi, 20 bin okuyucuya ulaşarak reklâm verenlerin hedef kitlelerine mesajlarını iletmede en etkili mecralardan biri oluyor. Türkiye’nin tüm bölgelerindeki temsilcilikleri ile hizmet veren Agrotime, Adana’dan İstanbul’a, Konya’ya Antalya’ya, Afyon’dan, Samsun’a, Denizli’ye, Bursa’ya, Kayseri’ye, Erzurum’a, Çorum’a, Diyarbakır’a, Gaziantep’e, Tekirdağ’a, Aydın’a, Uşak’a, Kütahya’ya, Mersin’e ve Ankara’ya kadar Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve yurt dışındaki  tarım ve hayvancılık fuarlarında okuyucularıyla buluşuyor.

Yayın Türü: Ulusal ve uluslararası
Ulaşım yerleri: Tarım il müdürlükleri, DSYB , Tarım Kredi Kooperatifleri, KÖYKOOP, HAYKOOP, TUSKOOP, Birlikler, TSUMB, TDSYB, Ziraat Odaları, Ziraat Fakülteleri, Bayiler, Yaş Sebze Meyve İhracatçıları, Su Ürünleri Birlikleri, Yetiştirici ve İhracatçıları, sektöre hizmet veren kuruluşlar, Balkanlar ve Avrupa Ülkeleri, Türkiye’de ve yurtdışında düzenlenen tarım fuarları, katılımcı ve ziyaretçiler.